Krunić eliminisana u prvom kolu Baštada

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 19.Jul.2016, 15:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Krunić eliminisana u prvom kolu Baštada

Aleksandra Krunić završila je učešće na WTA turniru u Baštadu, pošto je u prvom kolu poražena od Sare Toribes-Tormo iz Španije 6:2, 3:6, 6:2.

Krunić, koja trenutno zauzima 157. mesto na svetskoj rang listi, poražena je od 145. igračice sveta posle 127 minuta igre.

Krunić će u Baštadu igrati i u konkurenciji parova, a partnerka će joj biti Ksenija Knol iz Švajcarske.

Turnir u švedskom Bastadu igra se za nagradni fond od 250.000 dolara.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.