Krstajić: Sad je normalno da smo prvi

Izvor: N1 televizija, 21.Nov.2018, 08:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Krstajić: Sad je normalno da smo prvi

Reprezentacija Srbije uspešno je završila takmičenje u Grupi 4 Divizije C u Ligi nacija, prvi cilj je ostvaren - plasman u Diviziju B .

 "Orlovima" se takođe otvara put ka Evropskom prvenstvu 2020. godine.

"Želeo bih da čestitam igračima na odlično odrađenom poslu. Ligu nacija koju smo počeli kako smo počeli završili smo kako smo želeli bez obzira na sve stvari koje su se dešavale. Čestitao bih i publici koja je došla po ovako teškom vremenu. Pokazali >> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija << smo da smo najbolji u ovoj grupi. Malo sam ispražnjen pa ne znam šta bih vam rekao o utakmici, sve ste videli.

Nije bilo kako treba u prvom poluvremenu. Vetar kontra nas, jalovi napadi i došli smo u situacijiu da oni imaju dobru priliku. Na poluvremenu smo morali da rizikujemo jer smo videli i da Crna Gora gubi. Znao sam da ćemo da pobedimo, mislim da smo zasluženo na mestu na kome smo. Čestitam momcima, ovo su sve oni zaslužni."

Udovoljili ste i novinarima sa dva napadača.

"Nije bilo lako. Nismo se opuštali nijednog momenta. I pred ovaj meč sam rekao da nema opuštanja bez obzira što smo bili favoriti. Iako je deo javnost već unapred uknjižio tri boda nismo smeli da se opustimo jer nikada ne znate šta nepredviđeno može da se desi. Teško mi je da govorim, u ovih godinu dana možda i najteže."

Izvor: Sport Klub Youtube

Planovi?

"Ne znam. Treba da odmorim dva - tri dana. U ovom momentu je svaki komentar suvišan. Nisam nezadovoljan. Ima nekih stvari o kojima treba da razmislim pa da pričamo. Možda sam previše neke stvari lično prihvatio. Nisam ništa odgovorio ali mislim da vam je jasno. Srbiji je mesto da se bori za mesto na EP. Napravili smo veliki iskorak da imamo dve prilike za to.

Nije lako kada se dođe na takmičenje da svi sumnjaju u ekipu i u mene. A sad je normalno da smo prvi. Pred meč sa CG su nas svi otpisali pa smo.pobedili. Isto protiv Rumunije. Ne može i da se podmlađuje reprezentacija i da se ima rezultat. Sve se hoće. Igači su zaslužili. Ko zna ko će biti u martu ovde. Svakodnevno se stvari menjaju."

Izgledate kao da ste ispali?

"Verovatno mi je samo pao kamen sa srca."

Nastavak na N1 televizija...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta N1 televizija. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta N1 televizija. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.