Izvor: B92, 21.Jun.2023, 12:16
Kovačić novi igrač Mančester sitija
Hrvatski fudbaler Mateo Kovačić novi je član Mančester sitija, otkriva poznati Italijanski novinar Fabricio Romano.
Građani su za ovaj transfer platili 35 miliona evra, od toga 30 miliona će biti fiksna odšteta, dok je pet miliona kroz razne bonuse.
Ovo je treći najveći transfer nekog hrvatskog fudbalera u istoriiji, a Kovačić drži dva prva mesta.
Kovačić će se tako ostati u Premijer ligi, jer je do sada nosio dres Čelsija, a u svojoj karijeri >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je igrao još za Dinamo Zagreb, Inter i Real Madrid.
Za reprezentaciju Hrvatske do sada je odigrao 81. utakmicu.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.
Kovačić uskoro postaje igrač Mančester Sitija
Izvor: Nezavisne Novine, 21.Jun.2023
Hrvatski veznjak Mateo Kovačić (29) uskoro će postati novi igrač Mančester Sitija, objavio je najpoznatiji svjetski stručnjak za transfere Fabricio Romano na svom Twitteru.








