Kovač i Džambić vodili Krajovu do trijumfa

Izvor: Blic, 17.Nov.2013, 23:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kovač i Džambić vodili Krajovu do trijumfa

Košarkaši Krajove zabeležili su novu pobedu u okviru osmog kola šampionata Rumunije, pošto su pobedili Timbu iz Temišvara sa 85:71.

Zapaženu ulogu u tom trijumfu imali su srpski košarkaši Mirko Kovač i Rade Džambić, koji su upisali po osam pogodaka. Džambić je imao i sedam asistencija, uz tri skoka. Najefikasniji u trijumfu Krajove bio je Popesku sa 14 poena i devet skokova.

U poraženom timu, Bridžvoters je postigao 22 poena i imao pet skokova i šest >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << asistencija, dok je Florvus dodao 17 poena i osam skokova.

Krajovi je to četvrta pobeda ove sezone u prvenstvu Rumunije, uz koje ima isto toliko poraza. Na samom čelu Oradea ima skor od sedam pobeda i jednog poraza.

Najčitanije SADA:

Nastavak na Blic...



Povezane vesti

Kovač i Džambić vodili Krajovu do trijumfa

Izvor: Dzungla.org, 17.Nov.2013

Košarkaši Krajove zabeležili su novu pobedu u okviru osmog kola šampionata Rumunije, pošto su pobedili Timbu iz Temišvara sa 85:71.. OpširnijeBlic

Nastavak na Dzungla.org...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.