Kovač: Mogli smo da damo još neki gol

Izvor: Vesti-online.com, 19.Jun.2014, 11:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kovač: Mogli smo da damo još neki gol

Selektor Hrvatske Niko Kovač rekao je da je zadovoljan pobedom svojih fudbalera nad Kamerunom, ali da još nije vreme za slavlje.

Zadovoljan: Niko Kovač

 

"Moram da čestitam momcima. Mogli smo da damo još koji gol, ali budimo zadovoljni jer smo igrali u teškim uslovima. Bilo je teško sediti ili stajati, zamislite kako je onda bilo trčati", rekao je Kovač, prenose hrvatski mediji.

 

Hrvatska je pobedila Kamerun sa 4:0 i zadržala >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << je šanse za plasman u drugu fazu Mundijala. Odluka o tome da li će proći dalje pašće u poslednjem meču u Grupi A, koji igraju protiv Meksika, koji je trenutno drugi na tabeli sa četiri boda.

"Nećemo slaviti, čeka nas ozbiljan protivnik. Videćemo šta možemo da uradimo protiv Meksika. Nadam se da ćemo s našim igračima uspeti rešiti utakmicu u našu korist", rekao je Kovač.

 

Meč trećeg kola Grupe A između Hrvatske i Meksika igra se u ponedeljak.

 

Nastavak na Vesti-online.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.