Izvor: B92, 25.Sep.2021, 17:45

Kostićeva asistencija i buđenje Lajpciga

Fudbaleri Bajera pobedili su na svom terenu u Leverkuzenu Majnc sa 1:0, u utakmici šestog kola Bundeslige i popeli se na drugo mesto na tabeli.
Jedini gol postigao je Florijan Virc u 62. minutu.
Posle toga Bajer je postigao i drugi pogodak, ali je posle upotrebe VAR tehnologije zbog ofsajda poništen pogodak Amina Adlija.
Posle druge uzastopne pobede, ukupno četvrte u ligi, Bajer se popeo na drugo mesto na tabeli sa 13 bodova, tri manje od vodećeg Bajerna iz Minhena.
Fudbaleri Lajpciga pobedili su na svom terenu Hertu sa 6:0.
Lajpcig je poveo u 16. minutu golom Kristofera Nkunkua, a prednost je udvostručio Jusuf Poulsen u 23. minutu, na asistenciju Nkunkua. Posle toga gol je postigao...