Konovalov za svetsku titulu na TVB92

Izvor: B92, 26.Feb.2016, 19:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Konovalov za svetsku titulu na TVB92

Srpski kikbokser Aleksandar Konovalov boriće se u subotu za titulu sveta u WAKO pro organizaciji, uz direktan prenos na televiziji B92.

Konovalov će se za titulu boriti u pet rundi sa Špancem Andonijem Iglesijasom de la Krusom, i to u kategoriji do 64,5 kilograma, u disciplini loukik.

Meč je na programu u Jagodini, a program u hali „Jassa“, počinje uvodnim borbama u 17 časova, isto kao i prenos na našoj televiziji.

Otkako sam saznao za ovaj >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << meč, potpuno sam fokusiran na njega. Dvojicu bolje rangiranih protivnika sam već pobeđivao, a sa narednim rivalom se još nisam borio. To što boksujem u svom gradu mi je uvek dodatni motiv, ali i još veća obaveza, a nikada do sada ulog nije bio toliko veliki“, rekao je Konovalov, koji je amaterski prvak sveta i profesionalni prvak Evrope.

Program u Jagodini od 17 časova otvaraju Jovana Zdravković i Milica Nikolić, a potom će se u ringu naći Danijel Bogdanović i Fazlija Redžepi, pre Bobana Marinkovića i Miroslava Mažića. Sledi duel Predraga Mijajlovića i Sedada Bukvića, a potom i borba Nemanje Pantelića i Vukašina Obradovića, pre nego što se u ringu nađu Konovalov i Iglesijas de la Krus.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.