Kome su još potrebni Mesi i Suarez kada je tu Grizman?

Izvor: RTS, 25.Avg.2019, 23:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Barselone savladali su Betis sa 5:2 u drugom kolu La Lige.
Posle poraza u prvom kolu, bez povređenih Lea Mesija, Luisa Suareza i Muse Dembelea, navijači Barselone su sa strepnjom dočekali meč sa Betisom.

Kada je na semaforu stajalo 0:1 posle svega 15 minuta igre (Fekir je bio strelac), malo ko je želeo da sačeka kraj meča.
Ipak, Antoan Grizman se nije previše potresao. >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS <<
Prvo je u 41. minutu postigao gol za izjednačenje,  a potom i u 50. za vođstvo.
Perez Sajol je povisio rezultat šest minuta kasnije, a Đordi Alba je zatresao mrežu u 60. minutu za 4:1.
Grizman je odličnu partiju zaokružio asistencijom u 77. minutu za Artura Vidala, a Čileanac je postigao gol za ogromnih 5:1.
Loren je smanjio na 5:2 u 79. minutu igre i postavio konačan rezultat.
Barselona je deveta posle dva odigrana kola sa tri boda, dok je Betis poslednji sa dva poraza.
U prvom današnjem meču Alaves i Espanjol su odigrali bez golova.
Sosijedad je u gostima savladao Majorku sa 1:0, golom Edegarda, dok je madridski Atletiko pobedio Leganes sa 1:0, golom Vitola.