Kocić: Pitanje je da li ćemo imati ovakvu priliku

Izvor: Vesti-online.com, 11.Feb.2016, 23:01   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kocić: Pitanje je da li ćemo imati ovakvu priliku

Srpski futsaleri Mladen Kocić i Slobodan Rajčević izjavili su da su razočarani nakon poraza od Rusije u polufinalu prvenstva Evrope, ali dodali da moraju da pronađu snage u borbi za bronzanu medalju.

- Ovo su najteži porazi, ali moramo da prevaziđemo situaciju. Pitanje je da li ćemo ikada više igrati za medalju i moramo da se spremimo za meč za treće mesto. Ponosan sam kako je ekipa odigrala večeras - rekao je Kocić posle utakmice.

Najbolji strelac "orlova" >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << ističe da je Rusija još jednom imala više sreće.

- Nezasluženo smo poraženi, možda je meč trebao da se završi posle penala. Moramo da se odmorimo i nadam se da ćemo pokazati karakter i osvojiti bronzu - naveo je Kocić.

On je izrazio nezadovoljstvo prema Fudbalskom savezu Srbije zbog podele karata.

- Bilo je problema, Savez je uzeo najbitnije karte, gde su naše porodice i prijatelji bili glasniji, mislim na sektor 200. Ne znam iz kog razloga se to desilo, ali je ružan potez - kazao je Kocić.

Njegov saigrač Slobodan Rajčević izjavio je da je tim nije imao dovoljno snage u završnici.

- Ostaje žal što na 30 sekundi pre kraja kod indirekta nismo postigli gol. Da smo to učinili bio bi istorijski uspeh, iako ni ovo nije neuspeh. Biće teško da se spremimo psihički, a i imamo malo vremena za odmor - zaključio je Rajčević.

Nastavak na Vesti-online.com...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Kocić optužio FSS: Kome ste dali karte?

Izvor: Vesti-online.com, 11.Feb.2016

Srpski futsaleri Mladen Kocić i Slobodan Rajčević izjavili su da su razočarani nakon poraza od Rusije u polufinalu prvenstva Evrope, ali dodali da moraju da pronađu snage u borbi za bronzanu medalju...Kocić ponosan ali i razočaran nakon poraza ..- Ovo su najteži porazi, ali moramo da prevaziđemo...

Nastavak na Vesti-online.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.