Klopov šou: I navijači Evertona vole što sam tu

Izvor: Mondo, 27.Jan.2016, 15:04   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Klopov šou: I navijači Evertona vole što sam tu

Harizmatični Nemac dao još jednu zanimljivu izjavu posle plasmana svog tima u finale Liga kupa.

Foto: AP/Jon Super

Uz veliku dramu i mnogo potrošenih živaca, Liverpul je u utorak ipak eliminisao Stouk u polufinalu Liga kupa. Na penale.

Posle dramatične večeri i stečene šanse da već 28. februara donese Redsima prvi trofej, menadžer kluba sa Enfilda Jirgen Klop rekao je da ne bira ime narednog rivala.

Svejedno mu je da li će to biti >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << Mančester siti ili Everton (prvi meč 1:2), jer je uveren da će njegov tim pobediti.

Doduše, možda bi malo više hteo da rival budu "karamele", gradski rivali njegovog tima.

"Ovaj fenomenalan grad je zaslužio taj derbi, Liverpul - Everton u velikom finalu. Za ova četiri meseca mogu da kažem samo najbolje stvari o Liverpulu. Sjajno je živeti ovde, u ovom okruženju. Sjajno je sretati ove ljude i niko dosad nije bio neljubazan prema meni, čak ni navijači Evertona. Možda vole što sam ovde jer nemam mnogo uspeha, haha", zastao je Nemac.

"Ipak, ako se sretnemo u finalu, to će biti veliko finale za Liverpul. Mančester siti ili Everton, svejedno je ko bude rival. Osvojićemo Liga kup!"

Inače, Nemac je nije imao dobar pogled tokom izvođenja penala, jer je seo na klupu, dok su igrači i članovi stručnog štaba stajali.

"Inače volim da ih gledam, ali ljudi koji su sedeli u prvom redu iza klupe rekli su da ne mogu da vide ako stojim. Pa sam zato seo. Imao sam povredu ligamenata, pa nisam hteo da sedim na travi. Bilo je dobro gledati iz ugla navijača. Nisam video nijedan udarac, pa ću morati da ih sve pregledam", objasnio je Klop.

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.