Kliši konkurencija Kolarovu

Izvor: B92, 04.Jul.2011, 20:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kliši konkurencija Kolarovu

Francuski fudbaler Gael Kliši napustio je Arsenal i prešao u Mančester Siti za devet miliona evra.

Kliši je u ponedeljak kompletirao medicinske preglede i proveo popodne u upoznavanju klupskih zvaničnika na "Istlendsu" te postao prvo letnje pojačanje Roberta Manćinija.

Iako je Arsen Venger nastojao da zadrži Francuza, Kliši je ulazio u poslednju godinu ugovora, a nije bio spreman dag a produži, tako da Arsenal nije imao mnogo opcija.

Kliši je potpisao četvorogodišnji >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << ugovor i tako postao treći igrač Arsenala koji je u skorije vreme pojačao Siti, posle Emanuela Adebajora i Kolo Turea.

"Veoma sam srećan što se pridružujem tako velikom klubu. Nadam se da ću biti pojačanje za kvalitet koji je već prisutan pošto je sastav fantastičan i verujem da će biti još bolji. Jedva čekam da počemo sa radom”, rekao je Kliši koji će biti direktan konkurenta srpskom reprezentativcu Aleksandru Kolarovu na poziciji levog beka.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.