Klateburg oprostio Ronaldu igranje rukom, ovaj odgovorio golom! (video)

Izvor: Sportske.net, 27.Sep.2016, 21:14   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Uzbudljivo je od samog početka meča pred prepunim tribinama stadiona u Dortmundu! Ronaldo u glavnoj ulozi!

Mnogo će biti reči o spornoj situaciji na ivici kaznenog prostora Real Madrida u uvodnim minutima utakmice.

Domaći su iznudili slobodan udarac iz izgledne pozicije na dvadesetak metara od gola, Obamejang je odlično šutirao, ali je Ronaldo u živom zidu ispružio ruku i zaustavio put te lopte ka golu!

Svi su očekivali reakciju sudije Marka >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << Klatenburga, ali je ona izostala, pa se najbolji fudbaler Reala izvukao u ovoj situaciji koju možete da vidite u prilogu.

Samo par minuta kasnije, Ronaldo je realizovao napad Reala i doveo Madriđane u vođstvo rezultatom 1:0.