Izvor: B92, 18.Jan.2017, 15:26 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Kirjosov bezobrazluk bez kraja: Idi pitaj Mekinroa...
Nik Kirjos je završio takmičenje na Australijan openu, a na konferenciji za medije se ponašao “standardno bezobrazno“.
Australijanac je izneđujuće izgubio u drugom kolu prvog Gren slema sezone od Andreasa Sepija, posle pet odigranih setova.
Kako javlja reporter B92 iz Melburna, Kirjosu se nisu sviđala pitanja novinara, prevrtao je očima i izbegao da pruži odgovore.
Upitan da prokomentariše izjavu teniske legende Džona Mekinroa da se ne trudi previše >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << na terenu, Kirjos je samo promrmljao nešto u bradu i sačekao sledeće pitanje.
Novinar koji je ostao uskraćen za odgovor ga je potom pitao da li oseća bol u kolenu, Kirjos je odgovorio sa: “Idi pitaj Mekinroa“.
"Zaslužujem loš tretman u medijima, zaslužujem, ja sam loš momak. I dalje razgovaram sa sportskim psihologom, to ide dobro. Uzeću nekoliko slobodnih dana. Gladan sam, da jedem, da spavam, pa ću videti sutra", rekao je Kirjos.
Kontroverzni Australijanac je rekao i da je bio iscrpljen jer je u predsezoni “mnogo igrao košarku“.







