Kina: Pobede Đijangsua, Šangaja i Piksijevog Gvangdžoa

Izvor: N1 televizija, 29.Apr.2016, 16:48   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kina: Pobede Đijangsua, Šangaja i Piksijevog Gvangdžoa

U prvim mečevima sedmog kola Superlige Kine pobede su zabeležili Jiangsu, Šangaj i Gvangdžou R&F

Jiangsu je trijumfom nad Čangčunom 2:0, golovima Hanga Rena u osmom i Ji Ksijanga u 52. minutu izbio na lidersko mesto na tabeli, dok je Čangčun ostao na poslednjem. Za goste je igrao Ognjen Ožegović, ali svega 26 minuta, pošto je morao da napusti teren zbog povrede.

Šangaj je pobedom nad Janbijanom 3:0 došao do treće pozicije. Svi golovi su pali u prvom poluvremenu, >> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija << a strelci su bili Elkeson u devetom, Vang Šenčao u 14. i Ponovo Elkeson u 45. minutu.

U najzanimljivijem meču dana Gvangdžou R&F je kao gost savladao Šandong 3:2. Ekipa Dragana Stojkovića povela je u 26. minutu golom Lu Lina, ali je samo dva minuta kasnije Lin Dai doneo izjednačenje. Domaćin je došao do preokreta u 52. minutu golom Vang Jongpoa. Novi preokret usledio je u razmaku od svega 60 sekundi. Prvo je Ksijao Ži u 62. minutu izjednačio, da bi Lu Lin u 63. doneo trijumf Gvangdžou R&F.

Nastavak na N1 televizija...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta N1 televizija. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta N1 televizija. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.