Kilijan Mbape – čista desetka

Izvor: B92, 17.Feb.2021, 00:17

Napadač Pari Sen Žermena Klijan Mbape odigrao je partiju za desetku protiv Barselone.

On je postigao het-trik i doneo veliki kapital svojoj ekipi pred revanš 10. marta.

Prvo je izjednačio rezultat u 32. minutu, nakon sjajnog driblinka i šuta u bliži ugao Ter Štegena.

Grafika SofaScore

Preokret je doneo u 65. minutu, kada je lopta, nakon centaršuta Florencija, stigla do njega. Nije mu bilo teško da levom nogom ponovo savlada >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Nemca.

Usledio je potom pogodak Mojze Kena, a onda i stavljanje tačke na meč od strane Mbapea, posle kontranapada Julijana Drakslera.

Izvešta sa meča Barselona – Pari Sen Žermen čitajte OVDE.