Izvor: Sportske.net, 24.Jul.2019, 14:03

Kiks De Lihta, počeo autogolom u Juventusu! (video)

Inter rano poveo!

Pojačanje Juventusa koje je ovog leta izazvalo največu pažnju, Holanđanin Matis De Liht neslavno je obeležio svoj prvi nastup u ulozi startera u dresu italijanskog šampiona.

Juve je u 13:30h počeo meč protiv Intera u okviru ''Internacionalnog Kupa šampiona'', a već u 10. minutu De Liht je posle kornera ''Neroazura'' sa leve strane nespretno reagovao pred svojim golom i prevario svog golmana za vođstvo Intera od 1:0.

De Liht je debitovao protiv Totenhema pre tri dana, kada je odigrao poslednjih pola sata u porazu rezultatom 3:2, a danas mu je prvi nastup kao starter i igra u tandemu sa Bonućijem na mestu štopera.