Izvor: B92, 19.Nov.2012, 21:14 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Kavendiš lakše povređen u udesu
Britanski biciklista Mark Kavendiš udario je u automobil tokom treninga u Italiji, ali na sreću povrede nisu teže prirode.
Kavendiš se tako 'pridružio' svojim drugovima iz reprezentacije koji su već imali saobraćajne nesreće.
Specijalista za sprint i prošlogodišnji pobednik svetske drumske trke rekao je da je povredio desnu ruku kada je automobil ispred njega naglo zakočio, ali je dodao da je "relativno dobro".
Pre dve nedelje su pobednik Trke kroz Francusku Bredli Vigins i selektor britanske reprezentacije Šejn Saton bili hospitalizovani pošto su u odvojenim incidentima srušeni sa svojih bicikala.
Šta se ovo dešava sa biciklistima?
Izvor: Sportske.net, 19.Nov.2012
Britanski biciklista Mark Kavendiš udario je u automobil tokom današnjeg treninga u Italiji, i tako se pridružio svojim drugovima iz reprezentacije koji su već imali saobraćajne nesreće.














