Kasiljas: Sudija može na žurku sa igračima Barselone

Izvor: Blic, 26.Jan.2012, 11:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kasiljas: Sudija može na žurku sa igračima Barselone

Kapitenu Reala Ikeru Kasiljasu teško je pao remi u četvrtfinalu Kupa Kralja protiv Barselone (2:2) pošto je posle meča prišao glavnom sudiji i poručio mu da može da ide na žurku sa igračima katalonskog kluba.

Fernando Tešeira je poništio gol Serhiju Ramosu, a istog igrača i isključio u finišu susreta zbog čega je golman Reala poslao jasnu poruku glavnom arbitru šta misli o njegovoj roli u remiju.

"Sada možeš da odeš na žurku sa igračima Barselone", >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << ljutito je rekao Kasiljas.

Kasiljas je posle meča priznao da je uvredio sudiju.

"To se sve desilo u trenutku. Dobio sam žuti karton u prvom poluvremenu jer sam pokušao da razdvojim igrače, osećate se nemoćno kad sudija gleda na drugu stranu", rekao je Kasiljas.

Uprkos eliminaciji kapiten Reala smatra da ekipa može da bude ponosna na pokazanu igru.

Povezane vesti: Murinjo: Crveni karton protiv Barselone nije ništa novo za mene Iz minuta u minut: Barselona - Real Barsa iz trilera sa Realom izašla kao pobednik, Katalonci u polufinalu Kupa! Navijač Reala: Pepe, moj sin ne želi tvoj dres! Šokantno: Pepe prošao bez kazne!

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.