Kaseres vodi Juventus ka finalu

Izvor: Sportski Žurnal, 09.Feb.2012, 00:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kaseres vodi Juventus ka finalu

Ekipa Juventusa napravila je veliki korak ka plasmanu u finale Kupa Italije, pošto je kao gost savladala Milan sa 2:1 u prvom meču polufinala.

Dvostruki strelac za torinsku Staru damu bio je urugvajski internacionalac, odbrambeni fudbaler Martin Kaseres u 53. i 83. minutu.
Jedini pogodak za domaću ekipu postigao je Stefan El Šaravi u 63. minutu.
Reprezentativac Srbije Miloš Krasić na ovoj utakmici nije bio u protokolu Juventusa.
Crno–beli >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << su i na večerašnjem meču pokazali da su trenutno najbolji tim u Italiji, pošto još uvek nisu doživeli poraz ni u prvenstvu, ni u kupu.
Revanš utakmica polufinala Kupa Italije igra se 21. marta u Torinu, a u drugom polufinalu u četvrtak, sastaju se Sijena i Napoli.

Nastavak na Sportski Žurnal...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.