Kalčo: Roma za istoriju i +5

Izvor: B92, 18.Okt.2013, 22:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kalčo: Roma za istoriju i +5

Fudbaleri Rome savladali su sa 2:0 ekipu Napolija u osmom kolu Serije A i tako razliku u odnosu na najvećeg rivala u borbi za titulu povećali na pet bodova.

'Vučica' je tako prvi put u istoriji zabeležila osam startnih pobeda, a izjednačila je i rekord lige sa samo jednim primljenim golom na osam prvih mečeva.

Jedini strelac na meču bio je bosanski reprezentativac Miralem Pjanić, koji je najpre u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena zatresao mrežu.

U 71. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << minutu igrač sredine terena je bio precizan sa bele tačke, nakon prekršaja Paola Kanavara u kaznenom prostoru, koji je za to kažnjen drugim žutim kartonom.

Srpski fudbaler Adem Ljajić meč je startovao sa klupe za rezervne igrače, ali se u od 57. minuta našao na terenu, umesto Žervinja.

Kompletnu najavu osmog kola Serije A pročitajte u posebnom tekstu.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.