Kakav KRVNIK iz Kazahstana! (video)

Izvor: B92, 05.Maj.2011, 18:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kakav KRVNIK iz Kazahstana! (video)

Svašta smo viđali na fudbalskim terenima prethodnih godina - od pogibeljnih startova, podmuklih laktova, do udaraca ispod pojasa i sličnih pojava.

Međutim, čini se da titulu "najvećeg divljaka" sa pravom može da ponese kazahstanski fudbaler Armand Masimžanov.

On je 16. aprila na meču Kairata i Lokomotive, posle kratke prepirke na terenu, utrčao sa klupe i u kung-fu maniru nogom šutnuo u leđa protivničkog fudbalera Radmira Muksinovu. Brutalno! Masimžanov je doživotno >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << isključen iz fudbala.

U obrazloženju odluke da mu do kraja života zabrane bavljenje fudbalom, ljudi iz Fudbalskog saveza Kazahstana naveli su „užasnu okrutnost" koju je Masimžanov iskazao. Uverite se i sami:

Meč se igrao pred oko dve hiljade gledalaca, a prekinut je pri rezultatu 3:2 za Kairat u trećem minutu sudijske nadoknade vremena.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.