Izvor: Vesti-online.com, 09.Mar.2012, 13:59 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Kad umre fer-plej, obično nastupi haos
Upravo to se dogodilo na utakmici brazilskog šampionata Pernambukano na utakmici između Salgueira i Petroline.
U finišu meča jedan fudbaler Salgueira videvši rivala na zemlji loptu je ispucao u aut, međutim gosti umesto da vrate loptu, krenuli su u napad i došli u gol priliku.
Akcija nije dala rezultate, ali domaći nisu mogli da otrpe pa je počela tuča.
Najpre je stradao napadač Petroline, a potom je došlo do opšte makljaže, a utakmica je završena pobedom Salgueira od 1:0.
Nastavak na Vesti-online.com...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.












