KVALIFIKACIJE ZA LIGU EVROPE: Čukarički bled, Molde preko Brda do narednog kola (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 31.Jul.2019, 22:36   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ubedljiv trijumf norveškog tima.

Fudbaleri Moldea plasirali su se u naredno kolo kvalifikacija za Ligu Evrope, pošto su u revanš meču savladali srpskog predstavnika Čukarički sa 3:1. Brđani su posle 0:0 u Norveškoj gajili nade o narednom kolu, međutim, norveški tim je sa dva laka i brza gola u prvom delu praktično rešio pitanje plasmana u narednu fazu.

Gajili su Brđane nade i živeli san o plasmanu u narednu fazu, ali je Molde od starta duela >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << pokazao da je kvalitetniji rival i već u prvih 45 minuta zakoračio u sledeću rundu.

Golovima Omoijanfoa i Eikrema, prvi deo igre rešen je u korist gostiju 0:2. U nastavku meča Molde je postigao treći gol.

Čuka je imala nekoliko dobrih prilika u drugom poluvremena, i uspela da preko Kajevića upiše počasni gol za konačni 1:3 u korist norveškog tima.

ČUKARIČKI  - MOLDE 1:3

STADION: Čukaričkog (4.070)

SUDIJA: Mikola Balakin (Ukrajina).

STRELCI: Kajević 82Omoijanfo 4,  Eikrem 38, Knucon 78.

KARTONI: Stojanović - Foren, Kraninks, Elingsen.

Čukarički: Belić, Docić, Tedić, Ovusu, Puškarić, Stojanović (Vidosavljević 47. minut), Bogosavac, Ćirković, Đorđević (Kajević 70. minut), Šapić, Kovač (Aleksić 80. minut).

Molde: Kraninks, Bjornbak, Foren, Eikrem (Elingsen 79. minut), Džejms (Boli 87. minut), Husain, Orsnes, Haraldseid, Hestad, Haugen, Omoijanfo (Knucon 70).