KVALIFIKACIJE ZA EVRO 2020: Šou Ronalda! Goleada u Engleskoj (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 10.Sep.2019, 22:53   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Srbija slavila u Luksemburgu.

Nastavljene su kvalifikacije za šampionat Evrope u fudbalu koji se održava 2020. godine. Odigrano je sedam utakmica i to u grupama A, B i H.

Zanimljiv meč je viđen u Sautemptonu. Engleska je pobedila takozvano Kosovo sa 5:3, ali zanimljivo je što su gosti poveli već u prvom minutu. Engelska je do poluvremena povela sa 5:1, ali u nastavku je smanjena razlika.

#Kosovo's goal against #England

[via @kloppoynwa]#ENGKOS >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << 🇽🇰🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿pic.twitter.com/DKl98evfOE

— Kosovan Football 🇽🇰 (@kosovanfooty_) September 10, 2019

Crna Gora je razočarala pred svojim navijačima i izgubila sa 3:0 od Češke.

Srbija je slavila sa 3:1 u gostima protiv Luksemburga, ali budući da je Portugalija nošena fenoemalnim Ronaldom (postigao četiri gola) pobedila sa 5:1 u Litvaniji i dalje smo daleko od plasman na Šampionat Evrope preko ovih kvalifikacija. Mi našu šansu najverovatnije tražimo u baražu u koji smo stigli preko Lige nacija.

GRUPA A

Engleska - takozvano Kosovo 5:3 (5:1)

(Sterling 8, Kejn 19, Vojvoda (ag) 38, Sančo 44, 45+1 - Beriša 1, 49, Murići (p) 55)

Crna Gora - Češka 0:3 (0:0)

(Suček 54, Masopust 58, Darida 90+4)

GRUPA B

Luksemburg - Srbija 1:3 (0:1)

(Turpel 66 - Mitrović 36, 78, Radonjić 55)

Litvanija - Portugalija 1:5 (1:1)

(Andriskevičijus 28 - Ronaldo 7, 62,65, 76, Karvaljo 90+2)

GRUPA H

Francuska - Andora 3:0 (1:0)

(Koman 18, Lenglen 52, Ben Jeder 90+1)

Moldavija - Turska 0:4 (0:1)

(Tosun 37, 79, Turuc 58, Jazici 88)

Albanija - Island 4:2 (1:0)

(Dermaku 32, Husaj 52, Roši 78, Čikaleši 83 - Sigurtson 47, Sigtorson 58)

BONUS GALERIJA

Pogledajte kako izgleda srpska odbojkašica Milica Tasić.

💘💘💘💘

Објава коју дели Milica je najbolja⚡️ (@milica.tasicfp) дана 19. Јан 2019. у 3:40 PST