KOŠMARAN KRAJ KONTRE: Rikardo dobio crveni karton, svi se uhvatili za glavu! ZAŠTO?! (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 24.Feb.2022, 21:29

Prilično je jasno da nije bilo namere za simuliranje.

FK Partizan igra protiv Sparte iz Praga revanš meč šesnaestine finala Lige šampiona.

Rikardo Gomeš je u prvom poluvremenu postigao dva gola i doneo 2:0 crno-belom timu.

Tokom drugog poluvremena odigrao se neverovatan detalj kada je u 66. minutu upravo Rikardo predvodio kontru svoje ekipe. Zalomio je jednog češkog defanzivca, onda izgubio balans, a bugarski sudija je to procenio kao simuliranje.

Pokazao je drugi žuti karton napadaču Partizana, potom i crveni, tako da je umnogome oštetio srpski klub.