KONAČNO POBEDA REDINGA: Prvi trijumf za Paunovića posle tri meseca

Izvor: SrbijaDanas.com, 19.Feb.2022, 19:28

Najava boljih igara.

Fudbaleri Redinga ostvarili su pobedu na gostovanju Prestonu (3:2) u 33. kolu Čempionšipa.

Ekipa Veljka Puanovića je ostvarila prvu pobedu još od 27. novembra.

Srpski trener nalazi se u nezavidnoj situaciji na klupi Rojalsa i sigurno je da će mu ova pobeda mnogo značiti u daljoj borbi za opstanak.

Dvostruki strelac u prvih 45 minuta je bio Žoao, u drugom i 19. minutu.

Treći pogodak na meču za goste je postigao >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << Svift u 55. minutu. Tada je izgledalo da će Reding bez problema doći do trijumfa, ipak domaći se nisu predavali.

Džonson u 57. i Arčer u 74. minutu uneli su pravu dramu u ovaj duel. Međutim gosti su se odbranili i odneli kući devetu pobedu u prvenstvu.