KK simbol preporoda Crvene zvezde

Izvor: B92, 06.Jan.2009, 17:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"KK simbol preporoda Crvene zvezde"

Posle velikih problema sa kojima su se klubovi u sastavu SD Crvena zvezda susretali tokom 2008, rekonstruisano rukovodstvo najavljuje mnogo više uspeha u 2009.

Potpredsednik sportskog društva Slobodan Vučićević najavljuje da će simbol preporoda Zvezde biti košarkaški klub, čiji je Vučićević predsednik od početka novembra.

Najpopularnije sportsko društvo u ovom delu Evrope nije >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << zadovoljilo navijače u 2008. godini. Titule za odbojkaše i rukometaše i dupla teniska kruna daleko su od ambicija organizacije koja okuplja čak 29 klubova ali Vučićević najavljuje bolje rezultate u 2009.

2008. godina nije bila najbolja za Crvenu Zvezdu. Zvezda u svojoj istoriji ima mnogo boljih godina nego što je bila 2008. Imali smo dosta problema, i rezultati nisu bili najbolji. Bila je ovo teška godina, iako je bilo i dobrih rezultata koje želim da pozdravim, ali očekujem mnogo veće uspehe u 2009."

Opširnije u našoj rubrici Intervjui.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.