Izvor: HotSport.rs, 19.Maj.2016, 22:42   (ažurirano 02.Apr.2020.)

KAKVO PRIZNANJE: Jokić u timu rukija godine

Srpski košarkaš Nikola Jokić izabran je danas u tim najboljih novajlija u NBA ligi, u kojoj se nalaze još i Karl-Entoni Tauns, Kristaps Porzingis, Devin Buker i Džalil Okafor.
Jokić je ove sezone odigrao 80 utakmica za Denver, od čega je 55 puta bio u prvom timu. U proseku je postizao 10 poena, sedam skokova, 2,4 asistencije i jednu ukradenu loptu za 21,7 minuta u proseku po meču.
Ovaj 20-godišnji srpski internacionalac >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << bio je treći u glasanju za novajliju godine. Bio je četvrti po skokovima, peti u ukradenim loptama, sedmi u asistencijama, osmi po poenima i 10. u odigranim minutima medju ostalim “rukijima”. Jokić je takodje zabeležio i 14 “dabl-dabl” učinaka.
On je izabran kao 41. pik na draftu prošle godine.
The post KAKVO PRIZNANJE: Jokić u timu rukija godine appeared first on HotSport - Sportske vesti na jednom mestu i uvek na vreme.

Nastavak na HotSport.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta HotSport.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta HotSport.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.