KAJAK: Dragosavljević šampion Evrope, sestre Moldovan bronzane

Izvor: Kurir, 13.Jul.2014, 17:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

KAJAK: Dragosavljević šampion Evrope, sestre Moldovan bronzane

Dragosavljević je osvojio zlatnu medalju u disciplini K1 na 200 matera, dok su u disciplini K2 na 500 metara Nikolina i Olivera bile treće

Kajakaš iz Srbije Marko Dragosavljević osvojio je zlatnu medalju u disciplini K1 na 200 matera na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj, dok su Olivera i Nikolina Moldovan osvojile bronzu na 500 metara.

Sestre Moldovan završile su na četvrtom mestu u A finalu discipline K2 na 200 metara. Četvrto mesto zauzeo >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << je i Marko Tomićević u disciplini K1 na 500 metara.

Četverac u sastavu Simo Boltić, Vladimir Torubarov, Ervin Holpert i Dejan Terzić završio je kao šest u A finalu discipline K4 na 1.000 metara.

Milica Starović bila je prva u B finalu discipline K1 na 200 metara, dok su Ognjen Filipović i Marko Novaković bili drugi u B finalu K2 na 200 metara.

Nastavak na Kurir...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.