Juventus siguran protv Udinezea

Izvor: Beta, 17.Jan.2016, 18:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Juventusa pobedili su danas u gostima Udineze sa 4:0 u utakmici 20. kola italijanske Serije A. Šampion Italije poveo je u 15. minutu golom Paula Dibale iz slobodnog udarca, a samo tri munuta kasnije, posle kornera i gužve u šesnaestercu, na 2:0 je povisio Sami Kedira pogotkom glavom.Već u 26. minutu na semaforu je pisalo 0:3. Danilo je skrivio jedanaesterac i zaradio crveni karton, a siguran izvodjač penala bio je Dibala. Juventus je do poluvremena postigao još jedan gol, u 42. minutu, a ovog puta strelac je bio Aleks Sandro lepim udarcem sa ivice šesnaesterca.Juventus je, posle 20 odigranih ...