Juve preživeo Firnecu, Bernadeski srušio bivši klub

Izvor: Vesti-online.com, 09.Feb.2018, 23:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Juve preživeo Firnecu, Bernadeski srušio bivši klub

Ne kaže džabe poslovica: "Ko će koga, ako ne svoj svoga". Federiko Bernadeski je do proteklog leta bio ljubumac navijača Fiorentine, a sada je golom iz slobodnog udarca doneo pobedu Juventusu u Firenci - 2:0 (0:0).

Italijanski reprezentativac je u 56. minutu sjajno izveo slobodan udarac i sa oko 18 metara levicom pogodio suprotan ugao gola domaćina. U finišu je Gonzačlo Iguain samo overio trijumf šampiona. "Dama" je opet lider Serije A, ali Napoli za vikend opet može da >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << se vrati na čelu šampionata Italije.

U prvom poluvremenu viđen je pravi cirkus, kada je prvo dosuđen jedanaesterac za Fiorentinu posle igranja rukom Đorđa Kjelinija, ali video tehnologija (VAR) je rekla da je pre toga bio ofsajd domaćina, što je izazvalo burne prosteste domaćih navijača.

Nastavak na Vesti-online.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.