Izvor: RTS, 19.Sep.2021, 22:43

Juve i Milan podelili bodove, prvi poraz Morinjove Rome

U derbiju četvrtog kola Serije A, fudbaleri Juventusa i Milana odigrali su nerešeno 1:1, dok je Roma zabeležila prvi poraz u sezoni, pošto je izgubila u gostima od Verone sa 3:2.
Derbi u Torinu je počeo odlično za ekipu Juventusa.

Alvaro Morata je doneo "Staroj dami" prednost u četvrtom minutu.
Ante Rebić je u 76. minutu izjednačio i doneo Milanu bod.
Žoze Morinjo je upisao prvi poraz kao trener Rome.
Iako je "vučica" >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << u Veroni imala prednost, na kraju je ostala kratkih rukava.
Lorenco Pelegrini je u 36. minutu doneo prednost gostima, ali je Verona preokrenula u nastavku.
Barak je izjednačio u 49. minutu, a Kaprari, pet minuta kasnije, pogodio za vođstvo.
Roma je izjednačila autogolom Ilića u 58. minutu, ali je Verona uspela da dođe do bodova zahvaljujući Faraoniju, koji je zatresao mrežu pet minuta kasnije.
Lacio i Kaljari su odigrali 2:2.
Lacio je poveo u 45. minutu, golom Imobilea, koji je iskoristio asistenciju Milinković Savića.
Žoao Pedro i Balde su preokrenuli u nastavu, ali je bod Rimljanima doneo Kataldi u 83. minutu.
Sampdorija je u gostima bila bolja od Empolija sa 3:0, dok je Specija u gostima savladala Veneciju sa 2:1.