Junajted ima pomoć sudija

Izvor: RTS, 29.Mar.2012, 13:47   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Junajted ima pomoć sudija

Bivši fudbaler, a sada savetnik Mančester Sitija, Patrik Vijera, rekao je da je gradski rival povlašćen, jer ima pomoć sudija. Junajted je u ponedeljak na Old Trafordu savladao Fulam sa 1:0, a Vijera smatra da gostima nije sviran čist penal, kada je Majkl Kerik faulirao Denija Marfija.

"Junajted kod kuće ima prednost koju ostali timovi nemaju. Kada gostuješ protiv njih ili Reala, Barselone i Milana, arbitri su uvek pod pritiskom i ne mogu da sude na štetu takvih ekipa", >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << rekao je Vijera.

Ovo je nova prozivka na račun tima Aleksa Fergusona, a Francuz je prošle nedelje izjavio da povratak Pola Skolsa predstavlja slabost Junajteda, koji "nema adekvatne i talentovane zamene na toj poziciji".

Bivši igrač Milana, Arsenala, Juvantusa i Intera dodao je da Siti zaslužuje da osvoji tutulu ove sezone.

"Ovo je naš trenutak. Od početka sezone bili smo najbolji tim i igramo najlepši fudbal. Ipak, Junajted je trenutno prvi i favorit da osvoji titulu", rekao je Vijera.

Njegov novi komentar nije ostavio ravnodušnim Rija Ferdinanda.

"Zašto je Vijera toliko zabrinut za nas. Dva komentara za ovako kratko vreme? Ma, daj, čoveče, gledaj svoja posla", napisao je Ferdinand na Tviteru.

Osam kola pre kraja šampionata Junajted vodi na tabeli sa tri boda prednosti, a pitanje prvaka Engleske najverovatnije biće rešeno 30. aprila u velikom derbiju Mančestera između Junajteda i Sitija.
Pogledaj vesti o: Manchester United

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.