Izvor: MozzartSport.com, 05.Jul.2020, 15:11

Još su živi Šefildovi evropski snovi (VIDEO)

Crveno-beli uzeli bod u Barnliju

Živi živi duh evropski u taboru Šefild junajteda. Još pet kola je ostalo do kraja, a crveno-beli su i dalje u igri.

Pregurali su danas gostovanje u Barnliju sa kojeg su kući odneli bod. Izvukli su se pred kraj utakmice, pošto su dugo gubili – 1:1.

Dugo je bio Šefild hit Premijer lige, ali mu pauza nije prijala. Otkako se liga nastavila dobio je samo jednu utakmicu i polako klizi niz tabelu, ali bod na Tarf Muru mogao >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << bi da mu vrati krv u obraze. Pogotovo što ga čekaju dve uzastopne utakmice kod kuće: protiv Vulvsa, direktnog rivala za evropsku ulaznicu i protiv Čelsija.

Barnli je propustio veliku šansu danas da upiše treću pobedu u nizu. Tarkovski mu je doneo vođstvo u 43. minutu, dugo je stajalo 1:0 na semaforu, ali trenutak nepažnje, pad koncentracije u odbrani iskoristio je Egan da u 80. minutu sa metra pošalje loptu glavom u mrežu.

A, samo minut pre toga Džej Rodrigez je promašio kolosalnu šansu da osigura pobedu Barnliju, ali je sa desetak metara promašio ceo gol. Težak put čeka njegov tim u naredna dva kola, dva gostovanja, Vest Hemu i Liverpulu i moraće dobro da zapnu ako žele da ostanu u trci za Ligu Evrope.