Izvor: N1 televizija, 04.Jan.2018, 10:34 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Jokić: Drago mi je kad mogu da pomognem timu
Košarkaš Denvera Nikola Jokić izjavio je da je jedino druga četvrtina bila problem u pobedi njegovog tima nad Finiks Sansima od 134:111.
Srpski centar je bio blizu novog dabl-dabla za koji mu je nedostajao samo skok. Meč je završio sa 14 poena (4/6 iz igre), devet skokova i osam asistencija.
"Pogađamo mnogo, moramo u odbrani da igramo bolje. Ali i jesmo poslednjih nedlja. Zapravo, mislim da je samo druga četvrtina je bila problem. Jednostavno smo prestali >> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija << da igramo, ne znam zašto. Ali uspeli smo da se izdignemo iz te situacije, stekli smo vođstvo i nismo im dali šansu da se vrate", kazao je Jokić i dodao:
"Nisam bio agresivan, isto sam odigrao celu utakmicu. Pomogao sam timu da dođe do pobede i drago mi je."
Odličnu partiju u dresu Nagetsa pružio je iHeris, koji je meč završio sa 36 poena (uz samo tri promašaja iz igre) i četiri skoka.
"Nisam ni shvatio. U prvoj četvrtini sam video 20 i pomislio - Šta? To je mnogo. Pogodio je sve u prvoj četvrtini. Igrao je agresivno i to je ono kako mora da igra", prokomentarisao je Jokić.
Bila je to dvadeseta pobeda Nagetsa ove sezone, koju imaju uz 17 poraza.

















