Jelena i Jarić na listi najružnijih!

Izvor: Kurir, 05.Apr.2012, 12:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Jelena i Jarić na listi najružnijih!

Sportski portal Bleacher Report sastavio je listu najružnijih sportista na kojem je Jeca na 23. mestu, a Marko na 93.

Jeca i Marko među 100 najružnijih na svetu!

Jelena Janković i Marko Jarić našli su se među 100 najružnijih sportista na svetu na listi koju je sastavio sportski portal Bleacher Report.Nekada prvi reket sveta je na 23. mestu, dok je muž Adrijane Lime tek na 93.

"Mnogi muškarci bi dali sve što imaju da izađu sa Adrijanom >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << Limom na sastanak, a Marku je pošlo za rukom da je oženi. Izgleda kao paranoični Stjuart Litl, ali njegove oči koje se pomeraju kako žele razlog zbog su zbog kojeg je na listi", piše u obrazloženju na portalu, prenosi Opera.

Za srpsku teniserku napisali su da pripada nekoj drugoj vrsti."Ona možda ima neverovatno zgodno telo, ali srpska teniska ikona deluje kao pripadnica neke više vrste. Iako pripada novoj rasi ljudi, nekadašnja teniserka 1 ponovo polako osvaja svet".

Nastavak na Kurir...



Povezane vesti

Jelena i Marko na listi najružnijih!

Izvor: Glas javnosti, 05.Apr.2012

Jeca i Marko među 100 najružnijih na svetu! Jelena Janković i Marko Jarić našli su se među 100 najružnijih sportista na svetu na listi koju je sastavio sportski portal Bleacher Report. Nekada prvi reket sveta je na 23. mestu, dok je muž Adrijane Lime tek na 93.

Nastavak na Glas javnosti...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.