Izvor: B92, 31.Jul.2014, 22:35 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Janković zaslužan za 3 od 6 golova
Povremeni reprezentativac Srbije Boško Janković postigao je jedan i namestio još dva gola u ubedljivoj pobedi Helas Verone u prijateljskom meču.
Italijanski tim je sa 6:0 deklasirao niželigaša Sudtirol, a Janković je postigao prvi gol na meču u osmom minutu.
I preostalih pet golova Veraona je postigla u prvom poluvremenu, preko Gomesa (penal), Halfredsona (dva), Kiema (autogol) i Markesa.
Ovo je Veroni drugi test meč ovog leta, u prvom je remizirala sa Rubinom >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << iz Kazanja 1:1. Janković pokazuje da je vrlo motivisan da se ponovo prikaže u najboljem svetlu, a pripremne utakmice potvrđuju da će biti jedan od glavnih nosilaca igre Verone.
Nova sezona u Seriji A počinje poslednjeg vikenda avgusta, a Verona u prvom kolu gostuje Atalanti 31. avgusta od 20.45.








