Janković stasao uz Antića i Muslina

Izvor: S media, 09.Nov.2010, 22:46   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Janković stasao uz Antića i Muslina

Aleksandar Janković, novi selektor mlade reprezentacije Srbije, oseća se privilegovanim nakon što je sklopio dogovor sa Fudbalskim savezom Srbije o saradnji na dve godine.

- Mislim da moj odnos prema reprezentaciji Srbije nikada nije bio sporan i on je dokazan u prethodne dve godine kada sam na ovaj ili onaj način učestvovao u akcijama A reprezentacije.

Aleksandar Janković selektor "orlića"

Janković: Čvrsti Estonci opasni u skoku

Mlada >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << reprezentacija dobija selektora

Dujković podnosi ostavku

Janković je u prvi plan istakao rad sa dvojicom stručnjaka.

- Imao sam sreću i privilegiju da budem uz čoveka kakav je Radomir Antić, isto tako trenerski sam se formirao uz Slavoljuba Muslina. To su sve veliki treneri, čvrsti karakteri i ljudi koji su u svom poslu uspešni i ostvareni.

O planovima za iduću godinu, Janković kaže:

- Sledeće kvalifikacije počinju tek u septembru 2011. i do tada je sve moguće. Svi igrači će se pratiti, kako oni iz Superlige, tako i oni iz Prve lige Srbije. Ne bi trebalo zaboraviti ni one koji nastupaju u inostranstvu, kao ni decu naših iseljenika. U sklopu generalnog cilja gledam u dva pravca. Jedan je regrutovanje igrača za A tim, i to je prioritet.

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.