Izvor: S media, 12.Mar.2011, 17:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

JSL: Tri gola u 450 minuta

Najveći broj utakmica 18. kola Jelen Super lige počeo je danas u 14:30, a nakon 450 minuta prvoligaškog fudbala širom Srbije viđena su tri gola.

I to je bilo dovoljno Vojvodini i Spartaku da osvoje tri boda na gostovanjima protiv Javora, odnosno Čukaričkog. Novosađani su u Ivanjici stigli do pobede golom bivšeg igrača Partizana, Brane Ilića, koji je jedini pogodak na utakmici postigao u 59. minutu.

JSL: Sjaj Zvezde u Jagodini VIDEO
Mogli ste protiv Partizana, a protiv nas ne?

Pesničenje među igračima Čukaričkog

Spartak je na Banovom brdu pobedio Čukarički 2:0, golovima Darka Puškarića u 81, odnosno Vladimira Torbice iz penala u 90. minutu.

Na mečevima BSK Borča - Smederevo, Metalac - Borac, Sloboda Sevojno - Rad, gledaoci nisu videli ono zbog čega su došli na stadion.

Sloboda Sevojno - Rad 0:0

Crvena zvezda je ranije tokom dana pobedlia Jagodinu u gostima 2:0, a izveštaj i golove sa meča pogledajte OVDE.

Partizan je u poslednjem meču 18. kola savladao OFK Beograd 2:1, a izveštaj sa utakmice i golove pogledajte OVDE.

1 Partizan 17 15 1 1 48: 12 46

2 Crvena zvezda 18 14 2 2 27: 9 44

3 Vojvodina 18 12 5 1 28: 7 41

4 Rad 18 10 5 3 26: 9 35

5 Spartak ZV 18 6 8 4 17: 12 26

6 Sloboda PS 17 6 7 5 21: 20 25

7 Javor 18 5 8 5 13: 14 23

8 Smederevo 18 4 10 4 14: 15 22