Izrešetan reprezentativac Hondurasa!

Izvor: Vesti-online.com, 11.Dec.2015, 11:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Izrešetan reprezentativac Hondurasa!

Fudbalski reprezentativac Hondurasa Arnold Peralta ubijen je iz vatrenog oružja u domovini, potvrdio je njegov klub Olimpija.

Lokalni mediji navode da je Peralta (26) ubijen u gradu La Seibi kada je na parkingu, prilikom izlaska iz tržnog centra, na njega pucala osoba na motoru.

- Sa žaljenjem konstatujemo da je naš igrač Peralta ubijen. Saučesće porodici - napisano je na tviter profilu Olimpije iz Tegusigalpe.

Peralta se ove godine vratio u domovinu, nakon što je sezonu i po igrao za Rendžers iz Glazgova. Za reprezentaciju Hondurasa odigrao je 20 mečeva.
Pogledaj vesti o: Fudbal

Nastavak na Vesti-online.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.