Izbušen Čak Noris

Izvor: Kurir, 16.Apr.2009, 06:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Partizana savladali su ekipu Hajduka s Liona rezultatom 4:0 (4:0) i tako se plasirali u polufinale Lav kupa Srbije. Dva pogotka za crno-bele postigao je Miloš Bogunović u 16. i 23. minutu, a po jednom su se u listu strelaca upisali Vašington da Silva u 27. i Adem Ljajić u 29. minutu. Fudbaleri Partizana izbušili su golmana „golubova“ Igora Kojića, kojem nije pomogao ni autobus ispred gola, ni holivudski junak Čak Noris.

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.