Iz Lučana u... Švajcarsku

Izvor: Mondo, 07.Feb.2016, 12:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Iz Lučana u... Švajcarsku

Mladost ostala bez pouzdanog štopera Vladimira Golemića koji ide u inostranstvo

Foto: ilustracija Guliver/Getty images/Thinkstock

  Vladimir Golemić pozdravio se sa ekipom Mladosti na Ohridu i napustio je pripreme kluba. Štoper Lučanaca otputovao je u Švajcarsku gde će nastaviti karijeru.

Trener Mladosti Nenad Milovanović objasnio je za "Sportski žurnal" da će Golemić prvih šest meseci nastupati u drugoligašu Kjasu, dok će na leto preći u prvoligaški >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << Lugano, koji je kupio polovinu ugovora igrača od Mladosti.

Lučanci su bili spremni za odlazak pouzdanog štopera ove zime, pa su se obezbedili na vreme dovođenjem Siniše Saničanina, mladog reprezentativca BiH i iskusnog Darka rakočevića, koji će pokušati da zamene Golemića.

Lučanci su u poslednjih godinu dana napravili tri odlična transfera. Pre odlaska Golemića Milunović je prešao u BATE Borisov, a Frajdej u klub iz Emirata.

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.