Ivković: Protiv Estonije moramo da igramo dobro pod košem

Izvor: NaDlanu.com, 07.Sep.2012, 16:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ivković: Protiv Estonije moramo da igramo dobro pod košem

BEOGRAD, 7. septembra 2012. (Beta) - Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Dušan Ivković rekao je da njegova ekipa mora da obrati pažnju na skokove u subotnjem duelu sa Estonijom u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo.

BEOGRAD, 7. septembra 2012. (Beta) - Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Dušan Ivković rekao je da njegova ekipa mora da obrati pažnju na skokove u subotnjem duelu sa Estonijom >> Pročitaj celu vest na sajtu NaDlanu.com << u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo."U tri dana nas očekuju dva jaka meča. Estonija ima jak domaći teren i dva kola pre kraja imaju šansu da prodju dalje. Igraju atipičnu košarku, sa mnogo šuteva sa distance, ali nisu uvek precizni i zato moramo da igramo dobro pod košem i da zatvorimo šuteve iz svih uglova. Dobro smo se pripremili za taj meč i analizirali igru rivala", rekao je Ivković novinarima na današnjem treningu u beogradskoj hali Pionir.On je dodao da za Srbiju sutra u Talinu zbog povreda neće igrati Marko Kešelj i Ivan Paunić.Meč će početi u 19.00.
Pogledaj vesti o: Košarka

Nastavak na NaDlanu.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NaDlanu.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NaDlanu.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.