Izvor: RTS, 23.Jul.2022, 22:01

Ivana Vuleta u finalu SP u skoku udalj u Oregonu

Srpska atletičarka Ivana Vuleta, plasirala se u finale Svetskog prvenstva u Oregonu. Za razliku od Ivane, plasman u finale nije uspela da izbori Milica Gardašević.
Nije Ivana bila u najboljoj formi i nije najbolje skakala u kvalifikacijama, ali ostvarila je ono najbitnije.

Srpska atletičarka izborila je plasman u finale, pošto je imala 11. najbolji rezultat. >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS <<
Ivana Vuleta je u prva dva skoka zabeležila prestup, da bi u trećem, finalnom skoku izborila finale.
Ivana je skočila 6,65 metara, čime je zauzela šesto mesto u grupi, a 11. u generalnom plasmanu.
Vuleta je tako uspela da se nađe među 12 atletičarki koje su obezbedile mesto u finalu. 
Milica Gardašević nije uspela da se plasira u finale, pošto je u sva tri skoka zabeležila prestup. 
Finale u skoku udalj na programu je u noći između nedelje i ponedeljka od 02.50 časova po našem vremenu. 
Pogledaj vesti o: Izbori

Nastavak na RTS...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Srpska atletičarka Ivana Vuleta u finalu svetskog prvenstva u skoku u dalj

Izvor: Danas, 23.Jul.2022

Reprezentativka Srbije u atletici Ivana Vuleta plasirala se u finale prvenstva sveta u skoku udalj, dok je naša druga predstavnica u toj disciplini Milica Garašević u kvalifikacijama sva tri puta prestupila.

Nastavak na Danas...

Ivana Vuleta se kao 11. plasirala u finale Svetskog prvenstva

Izvor: NoviMagazin.rs, 23.Jul.2022

Srpska atletičarka Ivana Vuleta plasirala se danas u finale skoka udalj na Svetskom prvenstvu u Judžinu.

Nastavak na NoviMagazin.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.