Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 11.Jun.2016, 20:10 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Istorijski trijumf Velsa protiv Slovačke
Fudbalska reprezentacija Velsa savladala je Slovačku 2:1 (1:0) u utakmici prvog kola B grupe na šampionatu Evrope u Francuskoj.
Pred 40.000 gledalaca u Bordou strelci za trijumf u prvoj utakmici Velšana na šampionatima Evrope u istoriji bili su Geret Bejl u 10. minutu iz slobodnog udarca i Hal Robson-Kanu u 81. minutu, dok je jedini strelac za Slovake, takođe debitante od samostalnosti, bio je Ondrej Duda u 61. minutu, samo minut nakon što je ušao u igru.
U drugom meču B grupe od 21 sat u Marseju igraju Engleska i Rusija.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.







