Inter pobedom nad Sampdorijom ponovo do prvog mesta

Izvor: NoviMagazin.rs, 24.Okt.2017, 22:57   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Inter pobedom nad Sampdorijom ponovo do prvog mesta

Fudbaleri Intera pobedom od 3:2 nad Sampdorijom u prvoj utakmici 10. kola vratili su se večeras na prvo mesto Serije A.

Milanski tim je pred svojim navijačima nadigrao Sampdoriju, koja je i pored tri gola zaostatka u finišu uspela da se vrati i unese neizvesnost u utakmicu, ali ne i da dođe do izjednačenja.

Inter je do prednosti došao u 18. minutu Milana Skriniara, da bi na 2:0 u 32. povisio Mauro Ikardi.

Kapiten Intera, Ikardi, u 55. minutu je povsio >> Pročitaj celu vest na sajtu NoviMagazin.rs << prednost Intera, da bi Sampdorija preko Davida Kovnackija u 64. i Fabija Kvaljarele u 85. smanjila zaostatak i postavila konačan rezultat.

Inter se ovom pobedom, makar do sutra, vratio na prvo mesto prvenstva Italije, pošto sada ima 26 bodova, utakmicu više i bod više od drugoplasiranog Napolija, dok je Sampdorija šesta sa 17.

Nastavak na NoviMagazin.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.