Izvor: RTS, 20.Okt.2019, 14:36

Inter dominirio, pa strepeo za pobedu protiv Sasuola

Fudbaleri milanskog Intera slavili su kao gosti protiv Sasuola rezultatom 4:3, u spektakularnom meču osmog kola Serije A. Gol Filipa Đuričića.
"Nero-azuri" su poveli već u drugom minutu meča preko Lautara Martineza, da bi Berardi izjednačio u 16. minutu.

Ipak, sa dva gola do kraja poluvrmena Lukaku je doneo gostima prednost na poluvremenu. Pogodio je prvo u 38. minutu, a potom u poslednjem >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << minutu tog dela igre bio precizan sa bele tačke.
Još jedan penal za ekipu Antonija Kontea dosuđen je u 71. minutu, a siguran je ovoga puta bio Martinez, za drugi gol na meču.
Ipak, domaći igrači se nisu predavali. Preko srpskog internacionalca Filipa Đuričića smanjili su na 4:2 u 74. minutu, da bi Žeremi Boga golom u 82. uneo veliku neizvesnost u meč.
Međutim, i pored nekoliko šansi pred golom Handanovića, mreže se više nisu tresle, te je Inter odneo sva tri boda i ponovo prišao Juventusu na bod zaistatka (22:21).