Izvor: HotSport.rs, 29.Avg.2014, 22:32 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ilić poručio Turcima: Čeka vas „pakao“ u Humskoj
Kapiten Partizana Saša Ilić igrao je u Turskoj. Kreator igre crno-belih je igrao za Galatasaraj, a tamošnji mediji su to iskoristili da ga okrenu i pitaju za mišljenje o grupi u kojoj se još nalazi njihov predstavnik Bešiktaš, Totenhem i Asteras.
FOTO:STARSPORT
- Imamo veoma tešku grupu. Mislim da Totenhem i Bešiktaš imaju najviše šansi za prolaz. Ipak, dobro je za nas što ćemo igrati protiv tako jakih timova. Ako pobedimo nekog od njih, imaćemo veće >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << šanse da odemo dalje. Totenhem ima mnogo iskusnih igrača u ekipi. Mislim da su oni glavni favoriti za prvo mesto. Bešiktaš je drugi. Ali, klub iz Londona igra mnogo utakmica u Premijer ligi što će njihove igrače umoriti, pa ćemo i tu možda tražiti svoju šansu. Bešiktaš ima opasne fudbalere. Kavlaka poznajem iz Austrije dok je igrao za Rapid, a o Dembi Ba ne treba trošiti reči – počeo je razgovor Ilić.
Kapiten Partizana je upozorio turske medije na atmosferu koja čeka Partizanove rivale u Beogradu.
- Naše protivnike u Beogradu čeka paklena atmosfera. Navijači će nas podržati i na njihovim krilima ćemo tražiti dobar rezultat. Uprkos tome što smatram da su pristalice oba tima vatrene, mislim da su naši navijači najbolji.
Saša Ilić je istakao i da je gledao mečeve Bešiktaša protiv Arsenala u kvalifikacijama za Ligu šampiona.
- Gledao sam obe utakmice. Bešiktaš je odigrao sjajno. Demba Ba je promašio dobru priliku u finišu utakmice, ali mislim da nisu imali šanse protiv Arsenala – podvukao je Ilić.
hotsport.rs
Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.
Subotić ljut: Zaslužili smo šamaranje!
KAKAV TANDEM: Ronaldinjo i bivši fudbaler Crvene zvezde!
SP u odbojci: Srbija igra pred 70 hiljada navijača?







