Igrači Reala sa crnim florom zbog Miljanića

Izvor: Vesti-online.com, 15.Jan.2012, 02:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Igrači Reala sa crnim florom zbog Miljanića

Povodom smrti Miljana MIljanića, bivšeg trenera Real Madrida, "kraljevski klub" je odlučio da u subotu uveče na Majorci izađe protiv lokalnog protivnika sa crnim florom oko ruke.

"Real Madrid je u žalosti zbog smrti trenera Miljana Miljanića, koji je naš klub vodio od 1974. do 1977. godine. On je u tom periodu osvojio dve titule i jedan Kup, a već u prvoj sezoni osvojio je duplu krunu. Naš klub je vodio na impresivan i profesionalan način", navodi se u saopštenju Madriđana.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << />
Španski "kraljevski klub" podseća da je Miljanić radio još u Crvenoj zvezdi i Valensiji i da je bio selektor i predsednik Fudbalskog saveza Jugoslavije.

"Real Madrid saoseća sa porodicom Miljanić, kojoj izražava saučešće. Miljanić je ostavio dubok trag u našem klubu, i kao čovek i kao stručnjak", stoji u saopštenju madridskog Reala.

"As" i "Marka" su u subotnjim izdanjima posvetili po dve kompletne strane Miljanu

Miljaniću, a "Marka" ima osvrt i na poslednjoj.

Čak je i "Mundo Deportivo" iz Barselone, uvek rezervisan premu svemu što je u vezi sa Realom, objavio pola strane sa slikom na kojoj je Miljanić sa Santijem Noljom, direktorom lista, prilikom jedne posete redakciji.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.