Ibrahimović: Skudeto po svaku cenu

Izvor: Sportski Žurnal, 28.Mar.2011, 13:47   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ibrahimović: Skudeto po svaku cenu

Fudbaler Milana Zlatan Ibrahimović smatra da će igrači biti jedini krivci ako klub ove sezone ne osvoji titulu u Seriji A.

On je rekao da Milan ima najbolji tim u ligi.
Trka za Skudeto biće teška i neizvesna do kraja. Ako ne osvojimo trofej, sami ćemo biti krivi pošto imamo najbolju ekipu u prvenstvu – istakao je napadač iz Švedske.
Milan je posle 30 kola vodeći tim Serije A sa 62 boda, dva više od gradskog rivala Intera, s kojim se sastaje u subotu.
Derbi je uvek važan pošto je to više od obične utakmice. Igrao sam mnogo derbija u karijeri i to dobro znam. Važno je da pobedimo u subotu – rekao je Ibrahimović.
Napadač Milana neće igrati protiv Intera zbog crvenog kartona koji je dobio u utakmici s Barijem 13. marta.
Tokom karijere 29–godišnji Ibrahimović je već igrao milanski derbi, ali u dresu Intera. On je još nosio dres Malmea, Ajaksa, Juventusa i Barselone.

Nastavak na Sportski Žurnal...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.